SIKI VE ŞEKİLLİ VÜCUT

 

Sıkı ve sportif bir vücut istiyorsanız… 

Düz bir karın, düzgün bacaklar ve kollar istiyorsanız...

Vücut yağlarını parçalamak ve sadece vücudunuzun şekil almasını istiyorsanız…

 

ETKİLİ ANTRENMAN

Yağ yakıcıları harekete geçir

Sade olmak ve iyi şekillenmiş bir vücut elde etmek için dayanıklılık ve kuvvet antrenmanını birleştirmeniz gerekir. Antrenmanlarınızı daha yüksek yoğunlukta yapmak, hedefinize daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacaktır, çünkü artan iş yükü antrenmanda yanma etkisini artırır. Bu, siz spor salonundan ayrıldıktan sonra metabolizmanızın daha fazla kalori yakması anlamına gelmektedir.

Kardiyo veya dayanıklılık antrenmanı sağlığınızı düzenlemeye ve kalori yakmanıza yardımcı olur. Aralıklı egzersizler, kardiyo egzersizlerini daha çeşitli hale getirdiğinden, özellikle yüksek yoğunluklu egzersiz seansları için uygundur.

Ağırlıklar ile yapılan egzersizler daha güçlü ve daha aktif bir kas gelişimi sağlar. Bu son derece önemlidir, çünkü daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olur. Üst ve alt gövde arasında geçiş yaparsanız, egzersizler arasında daha az ara vermeniz gerekir. Antrenörünüz, antrenmanınızı mükemmelleştirmenize yardımcı olacaktır. Her antrenmanda biraz daha fazla ağırlık kaldırmaya çalışın veya egzersizi bir kez daha tekrarlayın. Belki bir antrenman programı da uyguluyorsunuzdur? Bu, ilerlemenizi daha da kolaylaştırır.

Başarılı bir alet eğitimi için güçlü gövde kaslarına ihtiyacınız vardır. Bu nedenle, aletlerle antrenmana ek olarak daima stabilite egzersizleri yapmalısınız. Bir ipucu: tüm egzersizleri 12-15 tekrardan oluşan iki veya üç set halinde yapın. Aletlerle antrenmanda yoğunluk, dayanıklılık eğitiminde olduğu kadar önemlidir. Mümkünse, tüm vücuda meydan okuyan bir antrenman programı seçin! Ve egzersizden önce ısınmayı ve esnetmeyi unutmayın!

Elbette, hafta boyunca ne sıklıkta egzersiz yaptığınız egzersiz programınıza bağlıdır. Ancak haftada üç günden az olmamalıdır.

 

 

 

ANTRENMAN ÖNERİLERİ

Multipower Facebook Hesabı Multipower Twitter Hesabı Multipower Instagram Hesabı