Z-Challenger

 

Bir yıldan fazla bir süredir Almanya'nın dört bir yanından gelen sporcular Z-Challenge yarışmasına katılmak için yeterlilik kazandılar. Fitness uygulaması ZANUM ile birlikte #TeamNam veya #TeamCoach gibi kendinizi gösterebileceğiniz FIBO Savaşları gibi çeşitli etkinlikler düzenlendi. 

Dünya Spor Günü'nde büyük final vardı. Sonunda, #TeamNam galip olmayı başardı. Kazanan takım için INIZA'dan sonra 2019'un başında başlayacak. Orada Multipower sporcusu Nam Vo'nun etrafındaki ekip ödül olarak bir eğitim programı yapacak. 

Z-Challenger'ı Multipower ailemize davet etmekten mutluluk duyuyoruz ve ekiple birlikte ortak bir spor geleceğini dört gözle bekliyoruz!

 

 Takım:

Melanie Zobl

33 yaşındaki Melanie, "Get Melanized" adıyla biliniyor. Adından da anlaşılacağı gibi, takipçilerini kesintisiz push-up gibi nefes kesici bir performansla şaşırtıyor. 25 yıldır sporseverleri motive ediyor, sporda her zaman mizahlarını ve eğlencelerini koruyor.

Instagram: melanie.zobl

 

 

Daniel Erdesi

Spor 20 yıldan uzun süredir beni şekillendiriyor. Bir sporcu ve antrenör olma tutkumla daha sportif ve sağlıklı bir yaşam için insanları motive ediyorum. Karım ve oğlum her zaman yanımdadır. #TeamCoach ile mücadeleyi dört gözle bekliyorum!

Instagram: fitdad_daniel

 

 

Luke Zentner

Şu anda bir fitness koçu olarak çalışıyorum ve bir sürücü eğitmeniyim. Yapabildiğim beri spor yapıyorum ve seviyorum. Bensiz spor olmaz! Seyit koç ile birlikte orayı sallayacağız.

Instagram: whoisluke94

 

 

Silke Barner

Gururla söylüyorum 46 yaşındayım ve fitim! İki harika tutkum var. Kocam ve spor. Zumba öğretmeni olarak çalışmam sayesinde ve aerobik ya da atlama gibi çalışmalarım sayesinde her gün formda kalıyorum. #TeamCoach'daki mücadeleyi dört gözle bekliyorum.

Facebook: silkebarner

 

 

Jasmina Nefzaoui

İşletme Eğitimi alanında yüksek lisans öğrencisiyim ve şu anda Frankfurt'ta yaşıyorum. Z-Challenge'ın atmosferini kelimelere dökmek zordur ve bu sporun çılgın canavarlarından biri olduğum için çok mutluyum! Sloganım: "Hedefleriniz sizi korkutmuyorsa, yeterince büyük değiller demektir. (Muhammed Ali)."

Instagram: meisje_yas

 

 

Vivian Wolff

Benim tutkum tenis. 14 yıldır tenis oynuyorum ve hatta birkaç profesyonel turnuvada bile oynadım. Dünya sıralamasında 750. İdim. Şu anda Amerika'da Georgia Üniversitesi'nde okuyorum. Tabii ki orada üniversite takımında oynuyorum ve kursun yanı sıra kendimi formda tutuyorum.

Instagram: vvwolff

 

Nam Vo

25 yaşındaki Nam Vo, başarılı bir fitness ve ticari modeldir. Sempatik Frankfurter, Silvester Stallone'un Netflix formatı "Ultimate Beastmaster" ile ünlü oldu.

Instagram: nam.vo.official

 

 

Sammie Yılmaz

Futboldan kavgaya, ağırlık antrenmanına kadar  - Sammie için spor kişiliğinin bir parçası. "Spor bana hiçbir eğitim kurumunun öğretmediği her şeyi öğretti. Bu benim için altın değerinde ”diyor BWR öğrencisi. Artık Dünya Fitness Günü'nü #TeamNam ile kutlamaktan mutluluk duyuyor.

Instagram: sammiesroom

 

 

Nadia Elkaihel

Sempatik bir  Augsburg kadını. Dans etmek onun için gerçek bir tutku. DBFV Bikini sınıfına yeni giren biri olarak, şimdiden birçok ünvan kazandı. Şimdi Nadia, Dünya Fitness Günü'ndeki Yarışmanın finalini dört gözle bekliyor.

Instagram: nadia_ela_

 

 

Fatjon Zogaj

Genç yaşta bir spor fanatiği olan 20 yaşındaki Kosovalı Arnavut. Futboldan dövüş sanatlarına kadar her zaman yeni zorluklar arıyor. Yeni güç hedefleri belirleyen Fatjon şu anda Amerikan powerlifte  odaklanmaktadır. Halen Viyana Teknoloji Üniversitesi'nde İşletme okuyor ve psikoloji/felsefe ile ilgileniyor.

Instagram: haesthetics

 

 

Nicole Rojas

Hamburg'da yaşıyorum ve  tutkulu  bir sporcu değilim. Profesyonel olarak restoran işindeyim. Yeni şeyler denemeyi seviyorum. Çok açık bir insanım ve herşeyi büyük bir hırsla kabul ediyorum. Şimdi ekiple birlikte başlamak için sabırsızlanıyorum.

Instagram: nicky.r.v

 

 

Sasha Deja

26 yaşındayım ve 2014'ten beri haftada 4-7 kez antrenman yapıyorum. Antrenmanda güç ve jimnastik üzerine yoğunlaşıyorum. Spor, hobi olarak ve koç olarak hayatımın önemli bir parçası.

Instagram: sascha.dejas

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Multipower Facebook Hesabı Multipower Twitter Hesabı Multipower Instagram Hesabı